Zaterdag 19 april 2025 was de officiële ondertekening van de hoofdsponsorcontracten voor het OJK Toernooi.
A+B Adviesgroep is al sinds 2014 hoofdsponsor en tekende graag weer bij. Zij krijgen een krachtige bondgenoot in Fysiotherapiepraktijk Corlaer.
Christian van der Veer tekende namens de A+B adviesgroep en Marco Kamphorst en Tom Cozijnsen vertegenwoordigden Fysiotherapiepraktijk Corlaer.
Het OJK Toernooi ziet de toekomst zonnig tegemoet met zo’n sterk en betrokken hoofdsponsorduo en een groot aantal andere enthousiaste sponsors.
Een mooie toekomst voor het OJK Toernooi lijkt ook gegarandeerd door de instroom van de volgende generatie OJK’s in de organisatie. Het trio Ton van den Brink, Henk (Jasje) Haverlach en Nico Mostert vonden het na 40 edities OJK Toernooi welletjes en heeft gaandeweg de organisatie van de 41e editie de taken overgedragen.
Gelukkig stond de volgende generatie OJK’s al te trappelen om met nieuwe energie en inzichten de taken op te pakken. Jochem en Guus van Bokhorst, Margrit en Pim van den Brink, Tom Cozijnsen, Joey, Sven en Lars Dokter, Niels Wennink en Donovan en Owen van Wincoop zijn er klaar voor.
Zij gaan samen met de OJK routiniers Jan van Bokhorst, Bert Dokter, Klaas Cozijnsen, Wim Wennink en Bert van Wincoop de organisatie van het OJK toernooi voortzetten.
Het 41e OJK toernooi is zaterdag 28 juni 2025 bij v.v. Sparta Nijkerk.
www.ojktoernooi.nl
